Advertisement
Start arrow Wyniki Turniej Teamów 12.11.2010
Menu główne
Start
Komunikaty
Warunki uczestnictwa
Program POLOPEN 2010
Formularz zgłoszeniowy
Lista uczestników
Regulamin POLOPEN
Sędzia
Pobyt Hotelowy
Przyjaciele Brydża
Poprzednie zloty
Napisz do nas
Szukaj
Galeria zdjec i filmów
Brydzowe opowieści
Historia zlotów cd
Szukam partnera/partnerki
Koncert dla uczestników
Lista nagród rzeczowych
Wyniki
Turniej Indywidualny 10.11.2010
Turniej Niepodległości 11.11.2010
Wyniki Turniej Teamów 12.11.2010
Wyniki POLOPEN 2010
Turniej Pożegnalny 14.11.2010
PDF POLOPEN 2010
HISTORIA polopen
Palenie dozwolone
Wyniki Teamów 12.11.2010 PDF Drukuj Email
Wpisał: Michał Dolny   

Zlot Brydżystów Bydgoszcz
Polopen 2010
Turniej teamów
Bydgoszcz, 12,11,2010 r.

FINAŁ A

                                                    VP
 MIEJSCE                                  impy   +/-   RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------
  1  14 PARKI"S TEAM                      +155         173.0    4  77
         EWUNIABE                 
         JOLAK                    
         SLAWOJCZ                 
         SUCHOPAREK               

  2  13 TELETUBISIE                        +71         147.0    4  71
         NIKOL1974                
         EREF2                    
         BARTOSZ52                
         MARSZAJ                  

  3  17 HANYSY                             +52         144.0    3  65
         EDGAS                    
         HERRBACIK                
         JOLA57                   
         JURAD                    
         SABAG                    
         DAMI40                   

  4   9 KLUB AA                            +46         139.0    2  60
         NICEK                    
         TOJADA                   
         BRYDZYS                  
         FJODOR1964GKS            

  5  16 KJ PLAST                            -5         116.0    1  56
         WOIZY                    
         ANDRZEJ56                
         ZDZISLAW56               
         ANRZEJ44                 

  6   5 HASIOK                             -97          92.0    1  52
         JACKY23                  
         SPLESTI07                
         TADEK1947                
         100LICA                  
         WOOLOMIN                 

 

FINAŁ B

                                                    VP
 MIEJSCE                                  impy   +/-   RAZEM  PKL PDF   NAGRODA
-------------------------------------------------------------------------------
  1  11 MY 3 A ON 1                        +46         137.0    1  48
         OPALWJ                   
         DANE_4                   
         MZZP                     
         MARIA                    

  2  15 PIJUSY                             +43         131.0    1  44
         SYL_ENE                  
         LENEKUS                  
         MISIOL69                 
         PIJUS                    

  3   8 ULICA SEZAMKOWA                    +24         130.0    1  40
         2NATKA2                  
         1ANKAM11                 
         EVITA555                 
         GONZO_7                  

  4   2 3+1                                +28         126.0       36
         TA_NIA                   
         MAJKA                    
         AMARANTOWA               
         DAIMLER                  

  5   4 LUZIKI                             +10         124.0       32
         NABA                     
         BACA                     
         ELAPAS                   
         NOCKI_69                 

  6  18 RÓŻE                                +8         121.0       28
         UJULKA                   
         JULIANWAWA               
         ELROSE                   
         RJACA                    

  7   1 MAJA                               -26         109.0       24
         ARGENTYNA1               
         DOLBY1                   
         CHADAM                   
         JANUSZ9293               

  8  12 WIELBŁĄDY                          -33         108.0       20
         ASTERIX                  
         CAMELMAN                 
         PITER45                  
         FECHT                    

  9  10 DRINK TEAM                         -40         104.0       16
         SZARY62                  
         ŻABA_NR_1                
         IGOR                     
         CIACHOL1                 

 10   6 UNO ROBERTO                        -70          95.0       12
         MIROSŁAW52               
         GOLDENEK2                
         VITTELLINI               
         BRODA1946                

 11   3 ZBESZCZESZCZENI                   -103          83.0        8
         KATASTROFEK              
         ALISONKA                 
         MIODESTIA                
         MARZANNASZA              
         SKIERSIUALEK             

 12   7 PRZYJACIELE                       -109          81.0        4
         BASIAMAJ                 
         LUSIA9172                
         TEDI_2005                
         DOLDE                    


Suma WK =   0.0

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »